شخصیت شناسی ستارگان متولد ماه تیر

شخصیت شناسی ستارگان متولد ماه تیر

 چقدر ستاره​های متولد تیر را می​شناسید؟ آیا آنچه در مورد متولدین تیر می​دانید در خصوصیت​های اخلاقی این ستاره​ها نیز صدق می​کند؟

 برترین ها: چقدر ستاره​های متولد تیر را می​شناسید؟ آیا آنچه در مورد متولدین تیر می​دانید  در خصوصیت​های اخلاقی این ستاره​ها نیز صدق می​کند؟

 
 نیوشا ضیغمی: هدفمند، شجاع، با محبت
 

 


 

18تیر 1359  (8 جولای 1979)

  انسانی قدرشناس و بامحبت است و اگر کسی لطفی به او کند، حتما آن را جبران خواهد کرد:

 نیوشا ضیغمی موفقیت و جایگاهش به عنوان بازیگر در سینمای ایران را مدیون آقایان جعفری جوزانی و محمدعلی سجادی می‌داند.


     به تقدیر و سرنوشت معتقد است:

 ضیغمی می‌گوید: «برای شروع بازیگری به کانون می‌رفتم ولی بازیگری برایم خیلی جدی نبود. شفاف‌تر بگویم تلاش آنچنانی برای بازیگر شدن در آن زمان نکردم و این خواست خدا بود که وارد این حرفه شدم.»

    زندگی شخصی را از زندگی شغلی‌اش جدا می‌داند و هر دو را با هم پیش می‌برد:

 نیوشا ضیغمی: من فکر می‌‌کنم کار و پیشرفت یک زن در جامعه هیچ ربطی به موفقیتش در زندگی شخصی و خصوصی‌اش ندارد. خانمی می‌تواند در جامعه موفق باشد که زندگی شخصی موفق و سالمی داشته باشد.


    اعتمادبه‌نفسش قابل تحسین است:

 نیوشا ضیغمی علت موفقیتش را در ایمان داشتن به کارهایی که می‌خواسته انجام دهد می‌داند و اینکه همیشه باور داشته، کاری که می‌خواهد به سرانجام برساند برایش مهم است و آن را باید انجام دهد. کارم را دنبال می‌کنم و سختی‌ها نمی‌تواند مانع من باشد، چون از شکست نمی‌ترسم پس حتما به نتیجه می‌رسم.»

 اعتقادات برایش بسیار ارزشمند است:

 نیوشا ضیغمی در سال 90 به مناسبت هفته دفاع مقدس به گلزار شهدای یزد رفت.

 

 

 

 پول و ثروت بی‌ارزش‌ترین ملاک‌ها در زندگی‌اش است:

 هیچ‌کدام از فعالیت‌های ضیغمی طبق گفته خودش جنبه مالی برای او نداشته و صرفا به دنبال علایقش بوده.

    به دنبال زندگی ایده‌آل است:

 ضیغمی می‌گوید: اگر فرد به این نتیجه برسد که هدفش از زندگی چیست و برای چه چیزی زندگی می‌کند و برای خودش آن را مشخص کند، زمانی که به اولین هدف رسید زیربنایی می‌شود. برای رسیدن او به دومین هدف و... به این ترتیب به ایده‌آلش در زندگی نزدیک می‌شود.

   حامی خانواده و اطرافیانش است:

 نیوشا ضیغمی در مصاحبه‌ای اعلام کرده: «به عنوان یک خواهر بزرگ‌تر، آینده روشا (خواهر نیوشا) برای من بسیار پراهمیت است. رابطه من و روشا نه خواهرانه است و نه مادرانه، یک رابطه دوستانه است با حس مادرانه و خواهرانه. از اینکه روشا وارد حرفه سینما شده خیلی خوشحالم. من تا به حال بی‌ربط از روشا حمایت نکرده‌ام.»

  دوست دارد در هر کاری دستی داشته باشد:

 نیوشا ضیغمی علاوه بر بازیگری مدتی است که وارد کار سرمایه‌گذاری در پروژه‌های سینمایی شده که اگر این کار را ادامه دهد طولی نخواهد کشید که نام او به فهرست تهیه‌کنندگان اضافه می‌شود. علاوه بر اینها، او یک موسسه زیبایی به نام «آدونیس» تاسیس کرده است که مختص بانوان است. جالب‌تر اینکه نیوشا ضیغمی فارغ‌التحصیل روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی است و جالب‌تر اینکه دیپلم معماری هم دارد.

 

 
 سام درخشانی ؛ بدشانس، مقتدر، دمدمی مزاج
 

 

 

 

21 تیر 1353 (11جولای 1973)

     نکته‌سنج است و عقایدی والا دارد:

 سام درخشانی معتقد است دهه چهارم زندگی یک هنرمند، اوج شکوفایی و بلوغ هنری اوست و بیشتر افرادی که در دهه دوم و سوم زندگی خود مطرح شدند بعد از این دوره دچار حاشیه می‌شوند و در کل کنار می‌روند.

     با مردم روابطی ملایم و موزون دارد و رفیق‌باز است:

 سام درخشانی دوران نوجوانی‌اش را بین چهارراه ولیعصر(عج) و کالج گذرانده و در این محله هم به دنیا آمده است. درخشانی درباره دوران نوجوانی‌اش اینچنین می‌گوید: از زمانی که یادم می‌آید دنبال دوست بوده‌ام. اول با بچه‌های محله و بعد هم چند نفر گروهی تشکیل ‌دادیم که یک شکل لباس می‌پوشیدند  و یک مدل کفش می‌خریدند و من هم مثل همان جوان‌ها بودم. 

  هیچ‌وقت یادگیری و آموزش را کنار نمی‌گذارد و همیشه تشنه آموزش است:

 سام درخشانی خود را از آن دست بازیگرانی می‌داند که از اجتماعات و محیط پیرامونش خیلی تاثیر می‌گیرد: «خیی وقت‌ها در زندگی روزانه‌ام می‌ایستم تا یک محیط یا اتفاق را از نزدیک ببینم و این دیدن را در بازی‌ام به کار می‌گیریم، من بازیگری را تجربه کردن یک زنگی واقعی می‌بینم.»

     به شانس و تقدیر خیلی اعتقاد دارد:

 درخشانی، هنگامی که هنوز معروف نشده بود خود را بدشانس می‌دانست وقتی از او در این‌باره سؤال شد چنین پاسخ داد: «شاید زمانی من این را گفته باشم که بدشانس هستم ولی مسلما ناشی از بی‌تجربگی و نرسیدن به بلوغ فکری باشد. الان که اینجا هستم به این دانش رسیده‌ام که چه خوب شد آن اتفاق در آن زمان برایم پیش نیامد و حالا احساس می‌کنم چقدر خوش‌شانس هستم.»

   تاثیرگذار است:

 سام درخشانی خودش را فرد تاثیرگذاری معرفی می‌کند که در هر جمعی که قرار می‌گیرد دیگران را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد و می‌گوید: در دوره نوجوانی اگر گروهی داشتیم، رئیس گروه من بودم.

 سلیقه‌اش دائم در حال تغییر است:

 درخشانی در دوره‌ای از زندگی‌اش نه اهل خواندن کتاب هنری بوده و نه به هنر فکر می‌کرده و همچنین علاقه زیادی هم به خلبانی داشته است و همیشه لباس خلبانی می‌پوشیده تا اینکه رفته‌رفته به تئاتر علاقه پیدا کرده و در دبیرستان به عنوان بهترین بازیگر تئاتر در منطقه شناخته شده است. او مدتی است که یک عطرفروشی تاسیس کرده است.

 

 

 

     در حوزه‌ای که فعالیت می‌کند دوست دارد بهترین باشد و برای رسیدن به آن نیز خیلی تلاش می‌کند:

 سام درخشانی دوست دارد مردم او را به عنوان یک بازیگر خوب بشناسند و افرادی که او را می‌شناسند به دلیل چهره‌، بازی یا حاشیه‌هایش او را به یاد نیاورند.

     تشکیل زندگی مشترک برای این شخص مهم و حیاتی است این اتفاق می‌تواند موفقیت‌هایش را بیشتر کند:

 سام درخشانی خیلی بچه‌ها را دوست دارد و طبق گفته‌های خودش 5-4 سالی است که آمادگی ازدواج کردن را دارد اما موقعیتش پیش نیامده است.

     شنونده خوبی است و با تمرکز به گفته‌های اطرافیانش توجه می‌کند:

 سام درخشانی خودش را یکی از بهترین افراد برای درددل کردن می‌داند و می‌گوید:«اگر می‌خواهید درددل کنید پیش من بیایید.»

 

 
 تام هنکس؛ مهربان، منضبط و مستقل
 

 

 


19 تیر 1336 (9 جولای 1956 )

    ا گر حرفه‌ا‌ش را از روی علاقه‌اش پیدا کند، ثروت بزرگی را پیش‌رو دارد:

دستمزد هنکس برای هر کدام از فیلم‌های اخیرش، 20 میلیون دلار بوده است. بازی او در نقش دوست‌داشتنی فارست گامپ، 70 میلیون دلار درآمد برایش به همراه داشت. درآمد ناخالص هنکس برای 31 فیلمی که بازی کرده، چیزی حدود 3 میلیارد دلار تخمین زده می‌شود که از این لحاظ در بین هنرمندان، مقام اول را داراست. همچنین تام تا به حال برنده 2 جایزه اسکار برای بازیگر نقش اول مرد در فیلم‌های «فارست گامپ» و «فیلادلفیا» بوده.

    فردی مهربان،‌ خوش‌مشرب و دوست‌داشتنی است:

از تماشاگران فیلم‌های هنکس گرفته تا ستارگان سینمای ایالات متحده، همگی او را دوست دارند. بسیاری از این ستاره‌ها از جمله ویل اسمیت او را الگو قرار می‌دهند و دوست دارند یک زندگی حرفه‌ای مانند او داشته باشند.

    تغییرات و تنوع زیاد در زندگی برای این شخص مخرب خواهد بود:

تام هنکس در کتاب خاطراتش از دوران کودکی خود می‌نویسد: تغییر پشت تغییر،  همیشه مجبور بودم طبق عادات و سلیقه نامادری‌هایم زندگی کنم، زیرا پدرم 3 بار ازدواج کرد و  همسرانش را طلاق می‌داد و با مادر من هم نتوانست بیش از 3 سال زندگی کند. بنابراین از یک سالگی طعم نامهربانی‌های پدر، احساس و رفتار را عوض کرده.

    علاقه‌مند به نجوم و حتی به داستان‌های علمی- تخیلی است:

فیلم مستند «ویرانی فوق‌العاده» که تام هنکس به عنوان تهیه‌کننده، فیلمنامه‌نویس و قصه‌گو در آن فعالیت کرده است از تجربیات سفر انسان به کره ماه حکایت می‌کند. در این فیلم، هنکس با روشی جدید و منحصربه‌فرد تماشاگران را به کره ماه می‌برد و همچنین برای تهیه‌ این فیلم، تام دست به دامن ناسا شده است.

    این شخص خواهان استقلال در زندگی است و دوست ندارد زیر سلطه کسی باشد:

تام هنکس بازیگری را از دوران دبیرستان با تئاتر مدرسه‌ای آغاز کرد. رفتار مودبانه و موقرش توجه هر تماشاچی را به سوی خود می‌کشاند. او می‌خواست هرچه زودتر از میان خانواده از هم پاشیده‌اش دور شود و استقلال  خود را به دست آورد. از این رو تصمیم گرفت وارد دانشگاه شود و زندگی دانشجویی مستقلی را برای خود دست و پا کند.

 

 

     از نظم و انضباط خاصی برخوردار است:

 تام هنکس در گفت‌وگویی که با اپرا وینفری داشت گفت: هیچ رمز و راز ویژه و بزرگی در ارتباط با من وجود ندارد. شاید برخی از کارهایی که انجام می‌دهم به چشم بعضی‌ها عجیب و غریب بیاید و توجهات را به سمت خود جلب کند. اما در کل زمانی که مشغول کار هستم، انضباط را رعایت می‌کنم و نسبت به آنچه انجام می‌دهم دقیق هستم و عشق و  علاقه خاصی به آن دارم و همه تلاشم این است که کار هنری‌ام را با خلاقیت انجام دهم.

     زندگی شخصی‌اش برایش حائز اهمیت است:

 تا به امروز هیچ روزنامه‌نگاری نتوانسته وارد خانه هنکس شود و هیچ عکاسی، عکسی از مکانی که او در ان زندگی می‌کند نگرفته و هیچ وقت خانواده‌اش را در معرض نمایش نگذاشته است. در صورتی که از جمله هنرمندانی است که بیشترین همکاری و همراهی را با اهالی مطبوعات و رسانه‌های گروهی دارد.

/ 0 نظر / 10 بازدید